Kontakt:
56 650 93 95

Firma ŚWIT

Pod Dębową Górą 25/27
87-100 Toruń
Poniedziałek - piątek: 8 - 16
Sobota: 9 - 13
Dobry Montaż

O firmie

Firma ŚWIT istnieje na rynku od 1990r. W 1995r., po otrzymaniu aprobaty technicznej AT-06-0391/2005, rozpoczęliśmy produkcję i montaż rolet zewnętrznych stosując najwyższej jakości materiały. Najważniejszym momentem w historii firmy jest podjęcie współpracy partnerskiej z firmą Krispol w 1999r. Jako Salon Krispol zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem bram, krat, okien i stolarki aluminiowej. Rok 2004 zaowocował współpracą z czołowym producentem automatyki - firmą Somfy.

Partnerzy

Jesteśmy jedynym partnerem handlowym firmy Krispol na cały Toruń i okolice. Nasza współpraca w zakresie bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, okien oraz stolarki aluminiowej, trwająca nieprzerwanie od 1999 roku jest stabilna i układa się znakomicie, a z roku na rok staramy się ulepszać i wprowadzać nowe, sprawdzone rozwiązania. To zaowocowało nagrodzeniem firmy Krispol tytułem 'Lidera branży stolarki budowlanej' w roku 2009! Dzięki takiemu partnerowi jesteśmy w stanie zagwarantować Klientowi:

  • profesjonalną obsługę i pomoc w doborze odpowiedniego produktu wraz z automatyką,
  • konkurencyjną cenę,
  • najwyższej jakości polski produkt,
  • sprawny i bezproblemowy montaż,
  • szybki i skuteczny serwis.


Firma Somfy zaopatruje nas w automatykę do bram, krat i rolet nieprzerwanie od 2004r. Niezawodność, profesjonalna obsługa i szybki serwis to największe atuty tej firmy. Pewność co do swoich produktów pokazują udzielając 5-letnią gwarancję na cały asortyment, oczywiście jeżeli zostały zakupione w punkcie sprzedaży z certyfikatem Somfy Expert.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Messenger WhatsApp