Kontakt:
56 650 93 95

Firma ŚWIT

Pod Dębową Górą 25/27
87-100 Toruń
Poniedziałek - piątek: 8 - 16
Sobota: 9 - 13
Dobry Montaż

Przygotuj się na podwyżki

Funkcjonujemy w trudnych czasach. Podwyżki cen materiałów budowlanych to efekt gwałtownych zmian, jakie od pewnego czasu dokonują się w branży budowlanej, choć nie tylko w niej. Każdego dnia obserwujemy otoczenie rynkowe i napływające z niego informacje o rekordowych cenach aluminium i innych metali. Światowe rynki zmagają się z historycznymi ograniczeniami w podaży surowców, a trwający konflikt zbrojny za wschodnią granicą pogłębia obawy rynkowe.

Jesteśmy świadkami sytuacji bez precedensu. Obserwujemy rekordowo wysokie kursy walut, ceny surowców zmieniają się z tygodnia na tydzień, gwałtownie rosną również koszty produkcji. W związku z tym wielu producentów ogłosiło zawieszenie produkcji niektórych elementów stolarki, rosną również koszty „robocizny”.

Planować budowę czy poczekać na lepszy czas?

To trudne pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To, co powinno się zrobić zależy głównie od tego, w jakiej sytuacji znajduje się inwestor. Warto jednak dążyć do w miarę jak najszybszego zamknięcia stanu surowego i nie czekać na przysłowiowe „lepsze czasy”, bo nikt nie ma pewności kiedy one nadejdą. Warto „szukać okazji” i korzystać z ofert promocyjnych.

Skorzystaj przed podwyżką 16 maja!

Dla wielu inwestorów okres budowy domu kojarzy się z nieustannym stresem, dlatego ich decyzje zakupowe w dużej mierze opierają się na rozsądku – dobry produkt i atrakcyjna cena. Stolarka od sprawdzonego producenta to solidna inwestycja w przyszłość, a także gwarancja oszczędności podczas eksploatacji budynku.

Wykorzystaj okazję i dokonaj zakupu produktów KRISPOL w aktualnej cenie. Skorzystaj z pomocy Doradcy Techniczno-Handlowego w Salonie KRISHOME i zamów bezpłatną wycenę dla Twojej inwestycji.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Messenger WhatsApp